Людям з порушення зору Звичайна версія

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) з продажу прав вимоги ПУАТ «ФІДОБАНК» на електронному торговому майданчику Товарна біржа «25/8. Біржа»

25.02.2019

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) з продажу прав вимоги ПУАТ «ФІДОБАНК».

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу наступних активів, що обліковуються на балансі ПУАТ «ФІДОБАНК» :

№ лоту

Найменування активу Стислий опис забезпечення Початкова ціна продажу лоту, грн. (без ПДВ) Публічний паспорт активу (посилання)
Q8056b4844 Право вимоги за кредитним договором № 014/1581/81/06220 від 01.11.2007 укладеним з фізичною особою 1) земельна ділянка, за адресою: Одеська обл., Овдіопольський р-н, смт Таїрове, массив 18, ділянка , площею 0,0475 га, цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),
2) земельна ділянка, за адресою: Одеська обл., Овдіопольський р-н, смт Таїрове, массив 18, ділянка , площею 0,0480 га, цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),
3) земельна ділянка, за адресою: Одеська обл., Овдіопольський р-н, смт Таїрове, массив 18, ділянка, площею 0,0475 га, цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кад.
7 449 753,68 http://torgi.fg.gov.ua:80/130366
Право вимоги за кредитним договором № М_026/47_08 від 19.09.2008 укладеним з фізичною особою 1) земельна ділянка, за адресою: масив № 28, ділянка , Прилиманська сільська рада (за межами населених пунктів), Овідіопольського району Одеської області, площею 1,939 га, цільове призначення - для розміщення об'єктів комерційного, громадського та складського призначення у складі торговельно-складського комплексу для обслуговування жителів територіальної громади Овідіопольського району, кад. №
2) земельна ділянка, за адресою: масив № 31, ділянка , Виноградненська сільська рада, Березівського району Одеської області, площею 1,0 га, цільове призначення - для ведення особистого селянського господарства, кад. № ;
3) земельна ділянка, за адресою: масив № 31, ділянка , Виноградненська сільська рада, Березівського району Одеської області, площею 2,0 га, цільове призначення - для ведення особистого селянського господарства, кад. №;
4) земельна ділянка, за адресою: масив № 31, ділянка , Виноградненська сільська рада, Березівського району Одеської області, площею 1,0 га, цільове призначення - для ведення особистого селянського господарства, кад. №;
5) земельна ділянка, за адресою: масив № 31, ділянка , Виноградненська сільська рада, Березівського району Одеської області, площею 1,0 га, цільове призначення - для ведення особистого селянського господарства, кад. № .
29 435 436,32
- Всього за лотом: 36 885 190,00
Номер та дата рішення виконавчої дирекції Фонду про затвердження умов продажу активів (майна) № 1571 від 13.04.2017 р.
Організатор відкритих торгів (аукціону)

Товарна біржа «25/8. Біржа»

Україна, 04071, м. Київ,

вул. Воздвиженська, буд. 56,  офіс 602

тел. (044) 390-42-88; (073) 390-42-88

Електрона почта: info@25h8.exchange

Графік роботи Пн-Пт з 9:00 до 18:00, консультаційна підтримка користувачів з питань, пов’язаних з функціонування ЕТС, за допомогою телефонного зв’язку та електронною поштою в робочі дні з 9:00 до 20:00.

веб сторінка: https://gov.auction/ Посилання на перелік організаторів відкритих торгів (аукціонів): http://torgi.fg.gov.ua:80/prozorrosale

Учасники торгів Юридичні особи та фізичні особи (продаж прав вимог за кредитними договорами або договорами забезпечення виконання зобов’язання не може здійснюватися боржникам та/або поручителем за такими договорами)
Розмір гарантійного внеску 5%  від початкової ціни лота
Вимоги щодо кількості зареєстрованих учасників відкритих торгів (аукціону) Відкриті торги (аукціон) не можуть вважатися такими, що відбулися, у разі відсутності кроку аукціону у розрізі лотів або якщо на участь у відкритих торгах  (аукціоні) було зареєстровано лише одного учасника.
Банківські реквізити для перерахування гарантійного внеску

Перерахування гарантійного внеску здійснюється на поточний рахунок організатора відкритих торгів (аукціонів), на електронному майданчику якого зареєструвався учасник.

Інформація про банківські реквізити організаторів відкритих торгів (аукціонів) розміщені за наступним посиланням: http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale

Крок аукціону Крок аукціону – не менше 1 (одного) відсотка від початкової ціни реалізації  за окремим лотом
Порядок ознайомлення з майном

Ознайомитись з активом можна у кімнаті даних.

Для  ознайомлення з документами , що стосуються активів, у кімнаті даних  необхідно  подати заявку про зацікавленість у придбанні активу та підписати договір щодо нерозголошення банківської таємниці та конфіденційної інформації  (http://torgi.fg.gov.ua/shabloni-dogovor-v.php ). Заявки подаються в паперовому та електронному вигляді на наступні адреси:

1) ФГВФО, 01032, м. Київ, вул. Січових Стрільців 17,  електронна пошта:  clo@fg.gov.ua;

2) ПУАТ «ФІДОБАНК» Тел. (044) 593-00-00,  м. Київ,  вул. Воздвиженська, 58: Roman.Pogrebniak@fidobank.ua

Контактні особи від банку з питань ознайомлення з активом

Погребняк Роман Олександрович,

м. Київ, вул. Воздвиженська 58,

Телефон: (044)593-00-42, 050-172-02-10.

адреса електронної пошти: Roman.Pogrebniak@fidobank.ua

Дата проведення відкритих торгів (аукціону) 17.05.2017 р.
Час проведення відкритих торгів (аукціону)/ електронного аукціону Точний час початку проведення відкритих торгів (аукціону) по кожному лоту вказується на веб-сайтах організаторів торгів (http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale)
Термін прийняття заяв про участь у відкритих торгах (аукціоні)

Дата початку прийняття заяв – заяви приймаються з дня оприлюднення Оголошення про продаж активів на сайті Банку та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Кінцевий термін прийняття заяв – до 16.05.2017р. до 20:00

Електронна адреса для доступу відкритих торгів (аукціону)/ електронного аукціону

www.prozorro.sale

Кінцева дата сплати гарантійного внеску

16.05.2017р. до 19:00

Гарантійний внесок може вважатися сплаченим із моменту його зарахування на банківський рахунок оператора, якщо це відбулося не пізніше ніж за одну годину до закінчення строку подання цінових пропозицій.

Розмір реєстраційного внеску  Реєстраційний внесок відсутній

Кожний учасник відкритих торгів (аукціону) погоджується з Регламентом роботи електронної торгової системи щодо проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу майна (активів) банків, в яких запроваджено процедуру тимчасової адміністрації або ліквідації, який розміщений на веб-сайті організатора відкритих торгів (аукціонів), та зобов`язаний у разі визнання його переможцем сплатити такому організатору відкритих торгів (аукціонів) винагороду за проведення аукціону.

Всі витрати у зв’язку з укладанням та виконанням  договорів купівлі-продажу несе покупець.

Договори купівлі продажу укладаються виключно у нотаріальній формі за затвердженими виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб типовими формами, які не підлягають зміненню.