Людям з порушення зору Звичайна версія

Пул активів «ФІДОБАНКУ» буде знову виставлений на продаж 22 січня

ПРЕСРЕЛІЗ 

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 22 січня 2021 року вчергове виставить на аукціон пул активів ПУАТ «ФІДОБАНК». Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону на електронному майданчику Prozorro.Продажі.

До пулу активів увійшли 34 права вимоги та інші майнові права за кредитними договорами, укладеними з суб`єктами господарювання та фізичною особою, а також 350 позицій дебіторської заборгованості та майнових прав за дебіторською заборгованістю. Загальна сума боргу за активами у складі пулу становить 1,3 млрд грн. Раніше ці активи уже багаторазово виставлялися на продаж на аукціоні – індивідуально та в пулі, зокрема, двічі у такому ж складі пулу, але поки не були продані через відсутність покупців.

Початкова ціна лоту – 45,4 млн грн.

Участь у торгах можуть взяти юридичні та фізичні особи, окрім позичальників і поручителів за кредитами.

Детальна інформація про лот GL16N019281 та умови участі в аукціоні розміщена на офіційному сайті Фонду за посиланням, а також на сайті ProZorro.Продажі за посиланням. Докладна інформація про активи у складі пулу представлена у кімнаті даних у приміщенні банку та у віртуальній кімнаті даних, алгоритм доступу до неї – за посиланням.