Людям з порушення зору Звичайна версія

Фонд гарантування виставляє на торги 4 червня пул активів п’яти неплатоспроможних банків

2020-05-18

До складу пулу увійшли 220 прав вимоги та інших майнових прав за кредитними договорами, а також дебіторська заборгованість. Середня прострочка за кредитами – 8 років. Загальна заборгованість за договорами становить 11,02 млрд грн. За більшістю з кредитів тривають судові справи, за 50 кредитними договорами відкриті провадження Державної виконавчої служби, за 15 – кримінальні справи. 34 позичальники зареєстровані в зоні проведення ООС, на непідконтрольній території.

У забезпеченні за кредитами – комерційна нерухомість загальною площею 50 700 м², зокрема, у місті Донецьк, склад негорючих матеріалів площею 13 650 м² у Вінницькій області, нежитлова будівля загальною площею 28 558,2 м² в Чернігівській області, а також інша комерційна нерухомість загальною площею 11 191 м² в Харківській, Київській, Запорізькій та Чернігівській областях. Також у забезпеченні за кредитними договорами знаходиться житлова нерухомість загальною площею 8867 м², 21 земельна ділянка загальною площею 14,3 га, майнові права, транспорт і фінансова порука.

Стартова ціна пулу – 458,4 млн грн.

До складу пулу увійшли активи, які раніше виставлялись на торги, але не були викуплені.

Ознайомитися із матеріалами кредитних справ, що увійшли до складу пулу, потенційні покупці можуть у віртуальній кімнаті даних. Алгоритм доступу до віртуальної кімнати даних – за посиланням.

Детальна інформація про лот (#debtx_9005) із описом кредитних угод та забезпечення міститься у публічному паспорті активу на інформаційному порталі Фонду torgi.fg.gov.ua – за посиланням. З умовами участі в аукціоні також можна ознайомитись на сайті Фонду гарантування fg.gov.ua за посиланням та на сайті ProZorro.Продажі.