Людям з порушення зору Звичайна версія

Пул кредитів юросіб 3 банків виставлено на торги у січні

2019-12-10

До складу пулу ввійшли права вимоги за 22 кредитами юридичних осіб, 209 позицій дебіторської заборгованості, майнові права. Середня прострочена заборгованість за кредитами – 7 років. Загальна заборгованість за договорами склала 935 млн грн. За 36 кредитами тривають судові провадження, 6 кредитів перебувають на опрацюванні Державної виконавчої служби.

Стартова ціна пулу – 202 млн грн.

Коротка презентація (тізер) – за посиланням.

Значна частина кредитів не забезпечені заставою.  Серед забезпечнння: комплекс будівель та споруд оптової бази промислових та харчових товарів в Луганській обл,  фінансова порука, майнові права, обладнання, товари в обороті.

Пул був сформований за календарним підходом. Тобто до його складу увійшли активи, що попередньо виставлялись на індивідуальні торги, але не були викуплені.

Ознайомитися із матеріалами кредитних справ, що увійшли до складу пулу, потенційні інвестори можуть у віртуальній кімнаті даних. Порядок отримання доступу до віртуальної кімнати даних – за посиланням.

Детальніша інформація про лот (GL19N014024) із описом кредитних угод та переданого забезпечення міститься у публічному паспорті активу – за посиланням. Умови участі в аукціоні на сайті ProZorro.Продажі.