Людям з порушення зору Звичайна версія

Фонд гарантування за один день реалізував 48 кредитів фізосіб зі зростанням ціни до 67 % від початкової

11.08.2017

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування звітує про чергове досягнення у сфері реалізації активів. Цього тижня у системі ProZorro.Продажі зафіксовано ще один рекорд: протягом дня – 7 серпня – успішно відбулось 46 аукціонів з реалізації прав вимоги за кредитами фізичних осіб. При цьому, свого роду рекордним показником стала не тільки кількість успішних торгів, а і зростання ціни: за одним з лотів у ході аукціону ціна продажу з початкової зросла на 67%.

Загалом на продаж виставлялося 48 кредитів фізичних осіб, із яких було сформовано 46 лотів. У той час як загальна заборгованість за кредитними договорами склала майже 54,5 млн грн, ціна продажу сягнула 20 млн грн. Таким чином, рівень конверсії (співвідношення ціни продажу до заборгованості) склав 36,6%, що є високим показником для проблемних кредитів.

Один з найуспішніших продажів – повторний аукціон з реалізації права вимоги за кредитом фізособи, що перебував на балансі ПУАТ «Фідобанк». У ході торгів, участь у яких взяли три учасники, ціна продажу зросла зі стартових 4,5 млн грн до 7,5 млн грн, або – майже на 67%. До слова, у забезпечення за кредитом було передано п'ятикімнатну квартиру в Одесі. 

Нагадаємо, 7 серпня у системі  ProZorro.Продажі було реалізовано права вимоги за 48 кредитами фізосіб: 28 перебували на балансі ПАТ «Банк Форум» (заборгованість 19,2 млн грн, ціна продажу – 5,3 млн грн), 16 – на балансі ПУАТ «Фідобанк» (загальна заборгованість 30,4 млн грн, ціна продажу – 12,9 млн грн), 2 кредити – на балансі ПАТ «ВіЕйБі Банк» (заборгованість 3,7 млн грн, продаж – 1,1 млн грн), 1 ­кредит ПАТ «КБ «Хрещатик» (заборгованість 0,6 млн грн, ціна продажу – 0,2 млн грн), 1 кредит ПАТ «УПБ» (заборгованість 0,5 млн грн, ціна продажу – 0,2  млн грн).