Людям з порушення зору Звичайна версія

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ПРОДОВЖУЄ ВИПЛАТИ КОШТІВ ВКЛАДНИКАМ ПУАТ «ФІДОБАНК»

06.12.2016

У зв’язку з прийняттям виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) рішення від 05 грудня 2016 року № 2687 «Про затвердження змін та доповнень до загального Реєстру вкладників ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ФІДОБАНК» та продовження виплат вкладникам», Фонд з 7 грудня 2016 року продовжує виплати коштів вкладникам даного банку.

Для отримання коштів вкладники ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ФІДОБАНК» (далі – ПУАТ «ФІДОБАНК») з 7 грудня 2016 року до 19 січня 2017 року включно можуть звертатись до установ банків-агентів Фонду: ПАТ «КРЕДОБАНК»та ПАТ «ПУМБ».

Банк, що здійснює виплату коштів, визначається залежно від місця реєстрації проживання за паспортом, вказаному вкладниками під час укладання договору банківського вкладу/рахунку з ПУАТ «ФІДОБАНК». Перелік банків наведено у таблиці.

Місце реєстрації проживання за паспортом, вказане вкладниками при укладанні договору банківського вкладу/рахунку ПУАТ «ФІДОБАНК»Банк, що здійснює виплату коштів
АР Крим та м. СевастопольПАТ «ПУМБ»
Вінницька областьПАТ «ПУМБ»
Волинська областьПАТ «КРЕДОБАНК»
Дніпропетровська областьПАТ «ПУМБ»
Донецька областьПАТ «ПУМБ»
Житомирська областьПАТ «КРЕДОБАНК
Закарпатська областьПАТ «КРЕДОБАНК»
Запорізька областьПАТ «ПУМБ»
Івано-Франківська областьПАТ «КРЕДОБАНК»
Київська областьПАТ «ПУМБ»
м. КиївПАТ «ПУМБ»
Кіровоградська областьПАТ «КРЕДОБАНК»
Луганська областьПАТ «ПУМБ»
Львівська областьПАТ «КРЕДОБАНК»
Миколаївська областьПАТ «КРЕДОБАНК»
Одеська областьПАТ «ПУМБ»
Полтавська областьПАТ «КРЕДОБАНК»
Рівненська областьПАТ «КРЕДОБАНК»
Сумська областьПАТ «КРЕДОБАНК»
Тернопільська областьПАТ «КРЕДОБАНК»
Харківська областьПАТ «ПУМБ»
Херсонська областьПАТ «КРЕДОБАНК»
Хмельницька областьПАТ «КРЕДОБАНК»
Черкаська областьПАТ «КРЕДОБАНК»
Чернівецька областьПАТ «КРЕДОБАНК»
Чернігівська областьПАТ «ПУМБ»

Звертаємо увагу, що вкладникам – нерезидентам для отримання коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення ПАТ «ПУМБ».

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до установ банків-агентів та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду копії: паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Інформацію про подальші виплати вкладникам ПУАТ «ФІДОБАНК» буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду - www.fg.gov.ua, на сайті ПУАТ «ФІДОБАНК» - www.fidobank.ua та відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за телефонами:

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800 308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні);

ПУАТ «ФІДОБАНК»: (044) 593-00-47, (044) 593-00-00;

ПАТ «КРЕДОБАНК»: 0 800 50-88-70 (безкоштовно в межах Україні);

ПАТ «ПУМБ»: +38 (044) 496-88-61.