Людям з порушення зору Звичайна версія

Затверджено перелік вимог кредиторів ПУАТ «ФІДОБАНК»

15.11.2016

Керуючись пунктом 12 частини п’ятої статті 12 та частиною п’ятою статті 49 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 10 листопада 2016 року № 2413 було прийнято рішення про затвердження переліку (реєстру) вимог кредиторів ПУАТ «ФІДОБАНК».

Задоволення вимог кредиторів здійснюватиметься за рахунок коштів, одержаних в результаті ліквідації та реалізації майна банку у черговості, визначеній статтею 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Кредитори можуть звернутись за отриманням інформації щодо акцептування їх кредиторських вимог:

1. До контакт центру або діючого відділення Фідобанку. Кредитору буде підтверджено факт включення в реєстр кредиторів та чергу виплати коштів за реєстром.

2. Письмово на поштову адресу ПУАТ «ФІДОБАНК» - вул. Воздвиженська, 58 (2,3,6 поверхи), м. Київ, 04071, Україна. Кредитору буде надана письмова відповідь щодо включення клієнта до реєстру кредиторів ПУАТ «ФІДОБАНК» (із зазначенням суми зобов‘язань та черговості виплат). Детальна інформація на сайті ПУАТ «ФІДОБАНК» www.fidobank.ua.

Довідкова інформація за телефонами:

Контакт центр ПУАТ «ФІДОБАНК»: (044) 593-00-00;

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800 308-108 (безкоштовно зі стаціонарних  та мобільних телефонів в межах України).