Людям з порушення зору Звичайна версія

Внесено зміни до конкурсних умов щодо визначення приймаючого банку для способів виведення неплатоспроможного банку ПУАТ «ФІДОБАНК», передбачених п. 1, 2, 3 ч. 2 ст. 39 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»

22.06.2016

1. В Умовах відкритого конкурсу щодо визначення приймаючого банку для способів виведення неплатоспроможного банку ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ФІДОБАНК»,передбачених пунктами 2 та 3 частини другої статті 39Закону:

-  пункт6 підрозділу 4.1 розділу 4 викласти у такій редакції:

«6. Строк сплати гарантійного внеску на участь у відкритому конкурсі та подання попередньо кваліфікованими особами, допущеними до участі у відкритому конкурсі, конкурсних пропозицій – по 29.06.2016 включно. Ці строки можуть бути продовжено/поновлено (у тому числі після їх спливу) за рішенням Фонду з урахуванням виявленого інтересу з боку потенційних учасників відкритого конкурсу та строків тимчасової адміністрації у Неплатоспроможному банку.»;

 - пункт 7 підрозділу 4.1 розділу 4 викласти у такій редакції: «7. Конкурсні пропозиції розглядаються Фондом у строк по 04.07.2016 включно. Цей строк може бути продовжено рішенням Фонду у разі продовження строків, передбачених пунктом 6 цих Умов відкритого конкурсу.».

2. В Умовах конкурсу щодо визначення приймаючого банку з метою відчуження йому зобов’язань неплатоспроможного банку ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ФІДОБАНК», що гарантуються Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, з виплатою премії приймаючим банком при реалізації способу виведення неплатоспроможного банку з ринку, передбаченого пунктом 1 частини другої статті 39 Закону:

- пункт 10 підрозділу 4.2 розділу 4 викласти у такій редакції:

«10. Строк подання приймаючими банками, допущеними до участі у конкурсі, конкурсних пропозицій – по 29.06.2016 включно. Ці строки можуть бути продовжено/поновлено (у тому числі після їх спливу) за рішенням Фонду з урахуванням виявленого інтересу з боку потенційних учасників конкурсу та строків тимчасової адміністрації у неплатоспроможному банку.».

- пункт 11 підрозділу 4.2 розділу 4 викласти у такій редакції:

«11. Конкурсні пропозиції розглядаються Фондом у строк по 04.07.2016 включно. Цей строк може бути продовжено рішенням Фонду у разі продовження строків, передбачених пунктом 10 цих Умов конкурсу.».