Людям з порушення зору Звичайна версія

ОГОЛОШЕННЯ ПРО БЕЗПОСЕРЕДНІЙ ПРОДАЖ АКТИВІВ ПУАТ «ФІДОБАНК»

22.02.2017

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПУАТ «ФІДОБАНК» (далі – Уповноважена особа ФГВФО), керуючись статтею 51 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» та Рішенням Виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 06.02.2017р. №422 оголошує про безпосередній продаж юридичним та фізичним особам майна ПУАТ «ФІДОБАНК» (далі - Банк), оціночна вартість якого не перевищує 10 мінімальних заробітних плат.

Перелік майна, який виставляються на безпосередній продаж наведено в Додатку №1, який містить початкові ціни продажу та місце розташування майна. 

У разі зацікавленості необхідно подати заявку (Додаток №2) за електронними адресами за наступними видами активів:

1.       Основні засоби та товарно-матеріальні цінності:  iryna.karnaukhova@fidobank.ua (тел. (044) 593 00 45) або iryna.kharkovenko@fidobank.ua (тел.(044) 593 00 45).

2.       Чекові книжки, бланки векселів: maryna.Popova@fidobank.ua  (тел.(044) 593-00-06) або nina.chemeryska@fidobank.ua (тел.(044) 593-00-06)

3.       Токени: Малай Сергій Петрович sergiiP.Malai@fidobank.ua (тел. (044) 593-00-07)

До моменту оформлення заявки потенційні покупці повинні оглянути та ознайомитись з майном, виставленим на безпосередній продаж, в робочі дні з 10.00 до 16.30 години за попередньою домовленістю з відповідальним працівником Банку.

Обслуговування потенційних покупців для огляду майна відбуватиметься за попереднім записом.

При здійсненні продажу Уповноважена особа ФГВФО оформлює з потенційним покупцем, який ознайомився з майном Банку, що підлягає безпосередньому продажу, та має намір придбати таке майно, договір купівлі-продажу майна.

Потенційний покупець оплачує повну вартість майна та після надходження коштів на накопичувальний рахунок Банку отримує придбане майно за актом прийому-передачі.

Придбане майно вивозиться покупцем самостійно з приміщення Банку та поверненню і обміну не підлягає.

Початок приймання заявок на безпосередній продаж буде здійснюватися не раніше ніж за 12 робочих днів з дати публікації інформації, наведеної вище.